Mamy laureatów. Pierwszy raz w historii konkursu, dwa różne projekty z jednej szkoły zostały nagrodzone!!!

W piątek 25.03.2022 na Wydziale na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej odbył się finał Ogólnopolskiego konkursu: Elektronika, by żyło się łatwiej.Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, brało w nim ponad stu uczniów a do finału zakwalifikowało się 10 najlepszych projektów, w tym dwa stworzone przez naszych uczniów.Uczeń klasy 3 technikum teleinformatycznego Hubert Haśkiewicz przedstawił projekt przecinarki plazmowej CNC, drugi z naszych uczniów: Mateusz Bojarski przedstawiał analizator świeżości mięsa pn. MeatCheck+

W finale każdy uczeń podczas 10-cio minutowej prezentacji przedstawiał swoje prace.
Projekty naszych uczniów uzyskały bardzo wysokie oceny, nasi reprezentanci uzyskali tytuły laureatów tego konkursu, zajmując odpowiednio 2 i 3 miejsce.
Serdecznie gratulujemy!

Similar Posts