Pełnienie funkcji dyrektora, to nie tylko sprawowanie obowiązków. To misja, a zarazem powołanie wymagającej wiedzy, umiejętności i rozwagi, które to cechy nasz Pan Dyrektor posiadał. Przez lata pełnienia swych obowiązków współpracował owocnie z wieloma instytucjami, a jako gospodarz szkoły dbał o jej rozwój. Jako nauczyciel zarażał pasją do matematyki wiele pokoleń uczniów, którzy z sukcesem kontynuowali naukę na uczelniach wyższych.

Drogi Panie Dyrektorze, jeszcze raz dziękujemy gorąco za lata dobrej i owocnej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone w każde działanie na rzecz uczniów, rodziców, nauczycieli i szkoły. Dziękujemy za wzór owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci. Życzymy Panu wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację własnych pasji i marzeń, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile, wspólne radości, a czasem i smutki.  Dziękujemy! Drzwi Elektronika są zawsze dla Pana otwarte…

Similar Posts