Z satysfakcją pragniemy poinformować, że nasz uczeń Michał Fudali z klasy 4tp Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu jako jedyny z województwa podkarpackiego zakwalifikował się do finału 49 edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej i zdobył tytuł finalisty OWT.

Etap finałowy odbył się na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie w dniu 1 kwietnia 2023 roku. Michał znalazł się w gronie 19 najlepszych uczniów z całej Polski w branży elektronicznej. Odniesiony sukces otwiera Michałowi drzwi na najlepsze uczelnie techniczne w Polsce. Sukces w OWT to nie jedyne osiągnięcie Michała w ostatnim czasie. Reprezentuje ZSEiO w Przemyślu w finałach wielu innych prestiżowych konkursów i olimpiad w Polsce. uzyskał tytuły finalisty Olimpiady „POLTELEINFO” oraz Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce

Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć Michałowi i życzymy kolejnych sukcesów.

Similar Posts